Diode Company — Офіційний імпортер LED продукції

Diode Тільки якісне освітлення для Вашого життя!

Перейти в Каталог

«DIODE» – це офіційний імпортер світлодіодної продукції в Україні. Ми використовуємо тільки якісну та перевірену продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам та пройшла відповідну процедуру сертифікації для того, щоб гарантувати Вам сто відсотків якості та безпеки при використанні нашої продукції.

Також Ми можемо надавати Вам повний перелік кабельної продукції для побутових та промислових цілей. Основними принципами нашої роботи – якість, ціна та гарантійні зобов’язання.

Чому саме «DIODE» – ми турбуємося про кожного Клієнта. Перед відправкою кожна одиниця товару проходить перевірку для запобігання неприємних ситуації під час використання нашої продукції. Поважне ставлення до Клієнта також ви зможете оцінити під час доставки товару, відправки проходять 2 рази на день, так Ви зможете в точний час отримати товар.

Відправки проходять такими службами доставки: «Нова Пошта», «САТ», «Інтайм», «Нічний Експрес», «Автолюкс» – для того щоб наші Клієнти могли забрати свій товар в максимально короткий термін і в зручному місці в любій точці України.

При придбані Світлодіодної продукції на суму від сто доларів доставка БЕЗКОШТОВНА.

Команда наших фахівців має великий досвід та може надати якісну консультацію щодо нашого обладнання, також разом з компанією «DIODE» Ви зможете зробити прорахунок кількості одиниць товару для Ваших проектів що суттєво економить Ваш час і ресурси. Разом с цим Гарантія, як приємний бонус в залежності від груп товарів від одного року до трьох років що дає змогу бути впевненим під час робіт які проводять з нашою продукцією. Для чого використовується світлодіодна продукція : рекламні щити, лайт бокси, для створення інтер’єру, при створені меблів на фабриках, для освітлення.

Чому саме світлодіодна продукція – Економічне використання електроенергії , більша яскравість при компактному розмірі.