Diode Company — Офіційний імпортер LED продукції

Аксесуари для світлодіодної стрічки

Світлодіодні стрічки характеризуються сукупністю різних елементів, завдяки яким зручність світлодіодної продукції в плані експлуатації підвищується у кілька разів.

     Ми можемо запропонувати вас комплектуючі для світлодіодної стрічки, і вони збагатяться з’єднувальними проводами, конекторами, димерами. Зупинимося на кожному їх докладніше.

    Випуск проводів здійснюється в декількох кольорах. Вибирайте ті, які більшою мірою зможуть гармоніювати з інтер’єром у тому випадку, коли приховати провід неможливо. Сполучні дроти дозволяють підключити світлодіодні стрічки до різних видів електронних пристроїв (це димери, контролери, блоки живлення). Використовувати пайку в даному випадку не обов’язково.

    Коннекторами називають маленькі металеві деталі, що дозволяють підключати світлодіодні стрічки до блоків живлення. Характеризуються поліфункціональністю: можуть з’єднувати елементи пристроїв, так і запитувати їх. У сполучного конектора дві частини, пайка не потрібна. У випадку з конектором, що запитує, стрічка підключається до блоку живлення. Ці елементи сприяють спрощенню монтажу, який після придбання подібного елемента вимагає набагато менше часу і зусиль. При цьому практично без проблем проходить пуск в експлуатацію.

    Диммери, що застосовуються в комплектації зі світлодіодними стрічками, характеризуються збільшенням інтенсивності світіння, в той же час споживана потужність знижується. Керувати світлодіодними лампами або стрічками диммером нескладно: плавно змінюється яскравість, світло може приглушуватись при цьому. Для регулювання потрібний пульт дистанційного керування або регулятор на панелях або корпусах пристроїв.

    Диммер може призначатися і для монохромної, і для багатобарвної світлодіодної стрічки. Він використовується при необхідності забезпечення приглушеного освітлення, щоб створити настроювальну атмосферу — таку, яка відповідатиме певній ситуації та вашому душевному стану.

Попередня
Вибір блоку живлення для світлодіодної стрічки