Diode Company — Офіційний імпортер LED продукції

Вибір блоку живлення для світлодіодної стрічки

Правильний вибір блока живлення для світлодіодних ламп визначається з урахуванням потужності та вихідної напруги. Характеристики потужності блоку живлення повинні бути вищими за загальну споживану потужність світлодіодної стрічки.

    Для того щоб підрахувати загальну потужність світильника зі світлодіодами, потрібно помножити питому потужність  на довжину світлодіодної стрічки.

    Пластикові компактні блоки живлення для світлодіодної стрічки мають невелику масу, використовуються для підсвічування інтер’єрів. У деяких варіаціях вихідної потужності може не вистачати — тоді вона легко усувається монтажем, при цьому один ланцюг, а блоків живлення — кілька.

    Блок з алюмінію гарантує захист від вологи, а також має значну потужність. Щоправда, розміри та вага значні. Пристрій не чутливий до температурних змін, не впливає на нього та вологість навколишнього середовища.

    Відкритий корпус автоматично здешевлює пристрій у кілька разів. Потужність варіюється від ста ват і до набагато більш високих показників. Мінус у тому, що розміри завеликі, як і маса, а також відсутня герметичність. Використовувати можна лише у будівлях із низькою вологістю. Найчастіше інтер’єрний блок живлення для світлодіодної стрічки знаходить застосування у житловому будинку.

    Мережні адаптери укомплектовані електричними вилками та конекторами «мама» . Потужність блоків живлення варіюється від дванадцяти до дев’яносто шести Ват. Зручність використання реалізується при підключенні RGB-контролера. Основний плюс – можливість використання додаткових гнізд із роз’ємами типу “тато”. Корпус захищений від пилових відкладень, експлуатувати можна довго.

Попередня
Як вибрати профіль для світлодіодної стрічки?
Наступна
Аксесуари для світлодіодної стрічки